Series
Ratings
28
Slam DunkRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 5.0- Powerpuff GirlRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 4.5
Marvel's The PunisherRated ★ 4.5- DexterRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 4.5
MisfitsRated ★ 4.5
MisfitsRated ★ 4.5
MisfitsRated ★ 4.5
Marvel's The PunisherRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0