Movies
Ratings
195
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
Bloody TieRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 5.0
Blade IIRated ★ 5.0
TriangleRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Joint Security AreaRated ★ 3.5
The MistRated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 5.0
Voices of a Distant StarRated ★ 5.0
Let the Right One InRated ★ 4.0
The FighterRated ★ 4.0
She and Her CatRated ★ 5.0
ApocalyptoRated ★ 4.0