Titles you rated
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 3.5
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 3.0
A Dog's PurposeRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 4.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Lethal WeaponRated ★ 4.0
The Great BattleRated ★ 4.0
Child's PlayRated ★ 4.5