Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
Wall to WallRated ★ 1.5
Om Shanti OmRated ★ 4.0- One WinRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Summer Time Machine BluesRated ★ 3.5
IkiruRated ★ 3.0
RanRated ★ 3.0
Seven SamuraiRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
MariaRated ★ 4.0
Emilia PerezRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.0