Series
Ratings
76
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Waiting for LoveRated ★ 3.5
PunchRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Paradise RanchRated ★ 3.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0
FightRated ★ 4.0
Shine or Go CrazyRated ★ 5.0
Dr. FrostRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
The 3rd HospitalRated ★ 4.0
PoseidonRated ★ 3.0
Call of the CountryRated ★ 3.0- Late Night HospitalRated ★ 4.0
The Great SeerRated ★ 4.0
Detectives in TroubleRated ★ 4.0
HealerRated ★ 4.5
Strongest Chil-wooRated ★ 3.0
Legend of the PatriotsRated ★ 4.0
StandbyRated ★ 3.0