Movies
Ratings
292
Butch Cassidy and the Sundance KidRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
Bagdad CafeRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 5.0
Reservoir DogsRated ★ 5.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 5.0
Primal FearRated ★ 5.0
Pulp FictionRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0
Taxi DriverRated ★ 5.0
The ShiningRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 5.0
UndergroundRated ★ 5.0
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
The RockRated ★ 5.0
The Great DictatorRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 5.0
Billy Elliot: The MusicalRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
LoganRated ★ 5.0