Movies
Ratings
292
F1: The MovieRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
I WishRated ★ 3.5
Tokyo GodfathersRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Fantastic Mr. FoxRated ★ 3.5
The Family ManRated ★ 4.0
The Tunnel to Summer, the Exit of GoodbyesRated ★ 2.5
Manchester by the SeaRated ★ 4.5
ChicagoRated ★ 3.0
Taxi DriverRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.5
AftersunRated ★ 3.5
Nobody KnowsRated ★ 4.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.5
DogvilleRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0