Titles you rated
UnnaturalRated ★ 4.5
The Amazing Digital CircusRated ★ 3.5
365: Repeat the YearRated ★ 1.0
Chief KimRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 4.5
One PieceRated ★ 5.0
Natsume Yujin-choRated ★ 1.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 1.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 2.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0