Movies
Ratings
30
The Animal KingdomRated ★ 5.0
Civil WarRated ★ 3.0
A Real PainRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Next SoheeRated ★ 4.0
The Dream SongsRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 2.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
SleepRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 5.0
HoneySweetRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.5