Series
Ratings
21
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.0
Kamisama KissRated ★ 3.0
Land of the LustrousRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Ōoku: The Inner ChambersRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 2.5
Chainsaw ManRated ★ 4.5- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 3.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5