Series
Ratings
91
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
QuartetRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Family PlanRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Love ScoutRated ★ 2.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.5
Why Women KillRated ★ 1.5