Titles you rated
Ode to My FatherRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 1.0
Sunset BoulevardRated ★ 4.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.0
The Deer HunterRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Mary PoppinsRated ★ 4.0
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 4.0- Sophie's ChoiceRated ★ 4.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
NetworkRated ★ 4.0
Butch Cassidy and the Sundance KidRated ★ 5.0
Purple NoonRated ★ 5.0
Knowledge Is the BeginningRated ★ 5.0
The Day a Pig Fell into the WellRated ★ 4.0
Fried Green TomatoesRated ★ 4.0
Waikiki BrothersRated ★ 5.0
A SeparationRated ★ 5.0