Titles you rated
- NingenkowaiRated ★ 3.0
Tokyo Love StoryRated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5- 敏感探偵ジャスミン~熱海小説家殺人事件~Rated ★ 2.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Kakegurui TwinRated ★ 4.0
Double Cheat: Itsuwari no Keikan Season 2Rated ★ 2.5- SaiRated ★ 3.0
The 101st ProposalRated ★ 4.5
Double Cheat: Itsuwari no KeikanRated ★ 3.0
Stories of a Generation - with Pope FrancisRated ★ 3.5- KakeguruiRated ★ 3.5
To Get HerRated ★ 3.5
Saiko no Kyoshi: Ichinengo, Watashi wa Seito ni ■SaretaRated ★ 3.5- 極限推理コロシアムRated ★ 3.0
Modern Love TokyoRated ★ 3.5- KakeguruiRated ★ 3.5
- Around 40Rated ★ 4.0