Titles you rated
SupermanRated ★ 3.0
The HoursRated ★ 3.0
TarzanRated ★ 4.0
Bill & Ted's Excellent AdventureRated ★ 3.0
We Bought a ZooRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 4.0
Police Story 2Rated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Ghostbusters IIRated ★ 3.0
The Foul KingRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
Enemy of the StateRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 5.0
The Last BlossomRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 5.0