Series
Ratings
144
There's a Reason for the Love I'm WearingRated ★ 3.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 3.5
Romantics AnonymousRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Queen MantisRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.5
My Brilliant FriendRated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 1.0
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 3.5
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 4.0
ID: INVADEDRated ★ 4.0
Ore wa Shinji Matta ze!Rated ★ 3.5
Slow TrainRated ★ 3.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.0
Half Blue SkyRated ★ 3.0
KodochaRated ★ 4.5
ScarletRated ★ 4.5- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 4.0
#RemoloveRated ★ 3.0