Titles you rated
The Great FloodRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Take ShelterRated ★ 2.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Seven PsychopathsRated ★ 4.0
Nam June Paik: Moon Is the Oldest TVRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 4.0
Asako I & IIRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Asteroid CityRated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.0
MoonlightRated ★ 4.0
TrainspottingRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.5
Pulp FictionRated ★ 4.5
DriveRated ★ 4.5
Little Miss SunshineRated ★ 3.5
The Royal TenenbaumsRated ★ 4.0
Isle of DogsRated ★ 3.5