Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 2.0
SupermanRated ★ 2.5
Drowning LoveRated ★ 3.0
TogetherRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 2.0
Final Destination: BloodlinesRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
JokerRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
Speak No EvilRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
SoulmateRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0