Titles you rated
Believer: extended cutRated ★ 4.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5
VenomRated ★ 4.5
AdriftRated ★ 5.0
PeninsulaRated ★ 1.5
Knives OutRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 5.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
ExitRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0
Saw 3DRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
AnnihilationRated ★ 5.0
The Huntsman: Winter's WarRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 0.5
SpectralRated ★ 5.0
CargoRated ★ 5.0