Movies
Ratings
125
Decision to LeaveRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
CapernaumRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Troll FactoryRated ★ 3.5- DreamRated ★ 2.5
Blinded by the LightRated ★ 2.5- When You Grow UpRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
The Kirishima ThingRated ★ 4.0
Raise the Red LanternRated ★ 4.0
CodaRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 4.0
BargainRated ★ 4.0
The Legend of 1900Rated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 3.0