Series
Ratings
94- Three MenRated ★ 3.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 4.0- Operation Love SpecialsRated ★ 3.0
Heartless CityRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 3.0- Dragon ZakuraRated ★ 3.0
Jeong Do JeonRated ★ 2.5
MaidsRated ★ 3.0- 倚天屠龙记Rated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 2.5- VRated ★ 4.0
- エンジンRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 3.0
All InRated ★ 3.5
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 4.0
EntertainerRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0