Movies
Ratings
42
As Good As It GetsRated ★ 5.0
Top GunRated ★ 4.0
Primal FearRated ★ 5.0
Ghost WorldRated ★ 3.0
Sliding DoorsRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
Romeo + JulietRated ★ 5.0
Interview with the VampireRated ★ 5.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 5.0- How Much Do You Love Me?Rated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Secret SunshineRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
MotherRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 4.0
PlatoonRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.0
MalenaRated ★ 3.0