Titles you rated
ZootopiaRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
RashomonRated ★ 3.5- NoiseRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
After YangRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 3.5
To LiveRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 4.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Persian LessonsRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 4.0
PreyRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5