Titles you rated
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
DAN DA DANRated ★ 5.0
KarmaRated ★ 3.5- The FrogRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
The Silent SeaRated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0