Titles you rated
HappinessRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Yadang: The Snitch Extended CutRated ★ 3.5
Bring Her BackRated ★ 4.0
A Normal FamilyRated ★ 4.0
Tale of CinemaRated ★ 3.5
MaggieRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 4.0
Viva! LoveRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 2.0
FollowingRated ★ 2.5
Young Adult MattersRated ★ 3.0
Perhaps LoveRated ★ 3.5
Saw XRated ★ 3.5
HerRated ★ 2.5
SleepRated ★ 2.5