Series
Ratings
261- Lovely ComplexRated ★ 5.0
- Physical: AsiaRated ★ 3.0
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 3.0- Naruto Shippūden Season 9Rated ★ 5.0
Takopii's Original SinRated ★ 3.5- Naruto Shippūden Season 8Rated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- 나루토 5기Rated ★ 3.5
- 나루토 4기Rated ★ 3.5
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 4.0
- 나루토 2기Rated ★ 4.0
- My Little MonsterRated ★ 4.5
NARUTORated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5