Titles you rated
- Unanswered questionsRated ★ 4.0
Earth Arcade Season 2Rated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 2.5
MovingRated ★ 4.0
MaidRated ★ 3.5
The PittRated ★ 3.0
The Sex Lives of College Girls Season 3Rated ★ 2.5
The Sex Lives of College GirlsRated ★ 4.0
The Sex Lives of College Girls Season 1Rated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 2.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
MistyRated ★ 3.0- Good PartnerRated ★ 3.0