Movies
Ratings
128
WhiplashRated ★ 4.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Legend of ZorroRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 3.5
Bad Boys IIRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 3.5
This Is the EndRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 4.0