Movies
Ratings
470
Julie & JuliaRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 2.0
A Silent VoiceRated ★ 3.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.0
AlfieRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 4.0
Steal My HeartRated ★ 1.5
Pitch PerfectRated ★ 2.0
The Magnificent SevenRated ★ 2.0
The HousemaidRated ★ 3.5
Eagle EyeRated ★ 2.0
MapadoRated ★ 2.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Lost in ParisRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 4.5
Knight and DayRated ★ 3.0
The Last AirbenderRated ★ 3.0
The Last GodfatherRated ★ 1.5