Titles you rated
Big Little LiesRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Code BlueRated ★ 5.0- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 5.0
- The Future DiaryRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 3.0
iZombieRated ★ 3.0
Free!Rated ★ 3.0- Queer as Folk Season 1Rated ★ 3.0
School-Live!Rated ★ 4.0- My Boss, My HeroRated ★ 4.0
Food Wars!Rated ★ 4.0- www.working!!Rated ★ 2.0
Middle School Student ARated ★ 0.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.5
Red Riding Hood ChachaRated ★ 3.0- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 5.0
Shin AtashinchiRated ★ 4.0- My Little MonsterRated ★ 3.0
My FamilyRated ★ 4.0