Titles you rated
RosebudRated ★ 2.0
A Star Is BornRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 5.0
A Simple FavorRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
UnstoppableRated ★ 2.5
Christopher RobinRated ★ 3.5
Playing It CoolRated ★ 2.5
VenomRated ★ 3.5
Geo-DisasterRated ★ 3.0
How to Make Love Like an EnglishmanRated ★ 2.0
RampantRated ★ 1.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 1.5
Forgetting Sarah MarshallRated ★ 4.0
Say Anything...Rated ★ 4.0
After the SunsetRated ★ 3.0
Fool's GoldRated ★ 3.5
RockyRated ★ 4.0