Titles you rated
Elektra LuxxRated ★ 1.5
The TreacherousRated ★ 4.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 3.0
A Happy EventRated ★ 4.0
The RiteRated ★ 3.0- As the Gods WillRated ★ 2.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
The ClientRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 3.5
Meet the In-LawsRated ★ 4.0
The Final DestinationRated ★ 2.5
TwentyRated ★ 3.5
ShutterRated ★ 3.0- The Priest's ChildrenRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Astro BoyRated ★ 3.0
Mr. Magorium's Wonder EmporiumRated ★ 3.0
TumbleweedRated ★ 2.5