Titles you rated
ArgoRated ★ 0.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
The TableRated ★ 4.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.0
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 4.5
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 5.0