Titles you rated
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 2.5
GravityRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 2.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.0