Titles you rated
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
The DefenderRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 5.0
Volcano HighRated ★ 4.0
Chinese ZodiacRated ★ 2.5
UnleashedRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.5
Black Hawk DownRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 4.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 4.5
SecretRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Karate KidRated ★ 3.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 5.0