Movies
Ratings
475
EquilibriumRated ★ 3.5
MulanRated ★ 4.5
A Silent VoiceRated ★ 3.5
Reservoir DogsRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
The MasterRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 3.5
Spy NationRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
CapernaumRated ★ 4.5
SnatchRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
TangerineRated ★ 4.0
PrisonersRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0