Movies
Ratings
339
AssassinationRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 3.0
Ong Bak 2Rated ★ 2.5
Who Am I?Rated ★ 4.0
Tai-Chi MasterRated ★ 3.5- ChangeRated ★ 3.0
Two Cops 2Rated ★ 4.0
TwisterRated ★ 4.0
Deep Blue SeaRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 4.0
Saw VIRated ★ 2.5
ContactRated ★ 4.0
Our Twisted HeroRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 4.0
Guns & TalksRated ★ 3.5
The City of ViolenceRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 3.0