Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Whisper of the HeartRated ★ 4.5
RRRRated ★ 3.5
UnlockedRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 0.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.5
MossRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
In Our PrimeRated ★ 3.5