Titles you rated
ERASEDRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
StartupRated ★ 3.0