Movies
Ratings
347
HappyendRated ★ 4.0- Murder ReportRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Secret(working title)Rated ★ 2.5
HarbinRated ★ 3.0
One Second Ahead, One Second BehindRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.5
TarRated ★ 4.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 2.5
My Octopus TeacherRated ★ 3.5
The French DispatchRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
CallRated ★ 2.0
NopeRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
MaggieRated ★ 3.5