Titles you rated
Stranger ThingsRated ★ 4.5
We Are Who We AreRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Witch Yoo HeeRated ★ 2.5
Prosecutor PrincessRated ★ 3.0
Listen to My HeartRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 3.5