Series
Ratings
17
From Five To NineRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 2.5- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 5.0
Please Love The Useless MeRated ★ 3.0
His and Her CircumstancesRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- Men on a MissionRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 3.5