Movies
Ratings
106
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.5
The Liar and His LoverRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
Mr. BrooksRated ★ 3.5
Brooklyn Brothers Beat the BestRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 2.0
300Rated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 2.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 4.0