Movies
Ratings
101
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
FluRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 4.0
HolidayRated ★ 3.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.0
RedRated ★ 5.0
A Company ManRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.5
The WolverineRated ★ 4.0
ChawRated ★ 2.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 5.0
MegamindRated ★ 3.5
Transporter 2Rated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 3.0