Titles you rated
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
AcceptedRated ★ 4.0
BeanRated ★ 3.5
Private EyeRated ★ 3.5
Ip Man 2Rated ★ 4.5
District B13Rated ★ 3.5
ClickRated ★ 4.5
HancockRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.0
Battle RoyaleRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.5
ShutterRated ★ 2.5
Bloody ReunionRated ★ 2.5
I Am Number FourRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
The ScentRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
WantedRated ★ 4.0