Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
ElioRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
The FounderRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 2.5
TenetRated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 1.0
The MatchRated ★ 2.5
The KillerRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5