Titles you rated
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 2.5
BelieverRated ★ 1.0
Fantastic PlanetRated ★ 3.0
AkiraRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
LolitaRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.0
The SwindlersRated ★ 0.5
The OutlawsRated ★ 1.5
HerRated ★ 4.5
Han Gong-juRated ★ 4.0
The FallingRated ★ 2.5