Movies
Ratings
200
A Summer's TaleRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
The Green RayRated ★ 4.5
FireworksRated ★ 4.5
PietaRated ★ 4.5
The Piano TeacherRated ★ 5.0
In Front of Your FaceRated ★ 4.0
The Woman Who RanRated ★ 4.0
Pierrot le FouRated ★ 4.0
Cold WarRated ★ 4.5
Annie HallRated ★ 4.5
The Power of Kangwon ProvinceRated ★ 4.0
Café SocietyRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 4.5
Tune in for LoveRated ★ 1.5
Big DaddyRated ★ 2.5
The Meyerowitz Stories (New and Selected)Rated ★ 4.0
GoodFellasRated ★ 5.0