Series
Ratings
11
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Doctor PrisonerRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.0