Movies
Ratings
150
R2B: Return to BaseRated ★ 3.5
The Three MusketeersRated ★ 3.5
GloveRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.5
BoltRated ★ 3.0
PushRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 2.5
Hear MeRated ★ 4.0
CarsRated ★ 3.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
A Company ManRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5