Titles you rated
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
A Bloody AriaRated ★ 4.0
Forbidden DreamRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
NailedRated ★ 2.0
Start-UpRated ★ 2.5
Man of MenRated ★ 3.5
6 UndergroundRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5